А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм NG: Чужі світи / NG: Чужие миры / Alien Worlds (2009) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Оригінальна назва: Alien Worlds
Режисер / Телекомпанія: National Geographic
Рік випуску: 2009
Жанр: Документальний

Опис:
Далеко-далеко, приховані в глибинах космосу планети, настільки дивовижні, що їх опису немає навіть в науковій фантастиці. Вперше в історії вчені відкривають чужі світи за межами сонячної системи з єдиною метою – знайти щось схоже на Землю.

Тривалість: 00:47:13

Переклад: одноголосий закадровий, професійний

NG: Чужі світи / NG: Чужие миры / Alien Worlds (2009) смотреть онлайн фильм NG: Чужі світи / NG: Чужие миры / Alien Worlds (2009) кіно онлайн безкоштовно NG: Чужі світи / NG: Чужие миры / Alien Worlds (2009) онлайн фільми безкоштовно NG: Чужі світи / NG: Чужие миры / Alien Worlds (2009) Фільм NG: Чужі світи / NG: Чужие миры / Alien Worlds (2009) Кино в інтернеті безкоштовно NG: Чужі світи / NG: Чужие миры / Alien Worlds (2009) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.