А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм ДУХ ЧАСУ 2: ДОДАТОК / ДУХ ВРЕМЕНИ 2: ПРИЛОЖЕНИЕ / Zeitgeist II: Addendum (2008) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Рік випуску: 2008
Країна: США
Жанр: Документальний
Тривалість: 2:03:07

Режисер: Peter Joseph

У ролях: John Perkins, Jacque Fresco, Roxanne Meadows

Опис: Автори провели аналіз причин корумпованості та жорстокості в нашому суспільстві, а також запропонували свій варіант вирішення цих проблем. Це рішення не грунтується на політичних поглядах, моралі, законах або будь-яких інших нині застосовуються людством методи, які не дають належного результату. Автори вважають, що виправити ситуацію на краще можна лише за допомогою сучасного і вільного від забобонів розуміння світу, усвідомлення того – хто ж ми є насправді і як ми пов’язані з природою, частиною якої ми є. Творці фільму обговорюють нову суспільну модель, яка враховує всі сучасні наукові досягнення людства і наш колишній досвід. Основою для цієї ідеї стала робота всього життя людини під ім’ям Жак Фреско.

ДУХ ЧАСУ 2: ДОДАТОК / ДУХ ВРЕМЕНИ 2: ПРИЛОЖЕНИЕ / Zeitgeist II: Addendum (2008) смотреть онлайн фильм ДУХ ЧАСУ 2: ДОДАТОК / ДУХ ВРЕМЕНИ 2: ПРИЛОЖЕНИЕ / Zeitgeist II: Addendum (2008) кіно онлайн безкоштовно ДУХ ЧАСУ 2: ДОДАТОК / ДУХ ВРЕМЕНИ 2: ПРИЛОЖЕНИЕ / Zeitgeist II: Addendum (2008) онлайн фільми безкоштовно ДУХ ЧАСУ 2: ДОДАТОК / ДУХ ВРЕМЕНИ 2: ПРИЛОЖЕНИЕ / Zeitgeist II: Addendum (2008) Фільм ДУХ ЧАСУ 2: ДОДАТОК / ДУХ ВРЕМЕНИ 2: ПРИЛОЖЕНИЕ / Zeitgeist II: Addendum (2008) Кино в інтернеті безкоштовно ДУХ ЧАСУ 2: ДОДАТОК / ДУХ ВРЕМЕНИ 2: ПРИЛОЖЕНИЕ / Zeitgeist II: Addendum (2008) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.