А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Дух Часу / Дух Времени / Zeitgeist (2007) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Дух Времени / Zeitgeist (2007)Рік випуску: 2007
Країна: США
Жанр: Документальний, розслідування
Тривалість: 118 хв

Режисер: Некомерційний проект Peter Joseph

Опис: Що об’єднує біблійний міф, теракти 11 вересня і кредитну систему на чолі з центробанком? Брехня, яка служить впродовж століть поневолення людства.

Хто і для чого створює релігії?
Хто стоїть за терактами 11 вересня?
Хто і як заробляє на війнах?
На кого працює середній американець 4 місяці на рік?
Чому війна з тероризмом може продовжуватися вічно?
Для чого потрібні ЗМІ та індустрія розваг?
Яке майбутнє готує планеті світовий уряд?

Фільм дає унікальний аналіз численних фактів маніпуляції суспільною свідомістю з найдавніших часів по сьогодення і примушує задуматися, а чи такий світ, яким нас навчили його представляти? І хоча фільм розповідає про те, що відбувається в Америці, він допомагає російській людині зрозуміти принципи і технології глобальної політики і знайти аналогії в нашій історії. Якою була мета хрещення Русі, кому був вигідний теракт в Беслані, на кого працює ЦБ РФ? Усвідомивши суть того, що відбувається, ви зможете відповісти на ці та багато інших питань самостійно.

Коментар: Найпопулярніший / переглядається фільм!

Дух Времени / Zeitgeist (2007) DVDRip

Дух Часу / Дух Времени / Zeitgeist (2007) смотреть онлайн фильм Дух Часу / Дух Времени / Zeitgeist (2007) кіно онлайн безкоштовно Дух Часу / Дух Времени / Zeitgeist (2007) онлайн фільми безкоштовно Дух Часу / Дух Времени / Zeitgeist (2007) Фільм Дух Часу / Дух Времени / Zeitgeist (2007) Кино в інтернеті безкоштовно Дух Часу / Дух Времени / Zeitgeist (2007) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.