А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Канабіс: шкідлива трава? / Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009)Рік виходу: 2009
Жанр: Науково-популярний, документальний
Режисер: Annabel Gillings
У ролях: Dr. John Marsden

Про фільм:
Канабіс (марихуана) найпоширеніший наркотик у світі. У той же час він найменш зрозумілий. Чи може канабіс бути причиною шизофренії? Чи викликає залежність? Чи може він привести вас до важких наркотиків? Чи це просто ліки недооцінене медициною?
Спеціаліст по залежностях доктор Джон Марсден використовуючи сучасну науку знаходить відповіді на ці питання. Він відвідує місце появи цієї рослини в Казахстані, знаходить канабіноідние рецептори у асцидій і проводить інтерв’ю з фахівцями вивчають це багатолика рослина.

Країна: Великобританія
Студія: BBC
Тривалість: 1:00:00

Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009) HDTVRip

Канабіс: шкідлива трава? / Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009) смотреть онлайн фильм Канабіс: шкідлива трава? / Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009) кіно онлайн безкоштовно Канабіс: шкідлива трава? / Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009) онлайн фільми безкоштовно Канабіс: шкідлива трава? / Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009) Фільм Канабіс: шкідлива трава? / Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009) Кино в інтернеті безкоштовно Канабіс: шкідлива трава? / Канабис: вредная трава? / BBC Horizon.Canabis: The Evil Weed? (2009) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.