А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Психи на волі / Психи на свободе (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Психи на свободе (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Документальний
Режисер: Перший канал
У ролях: В’ячеслав Дацік …

Про фільм:
23 вересня 2010 норвезькою поліцією в Осло заарештований громадянин Росії В’ячеслав Дацік. Він сам прийшов до поліцейського відділку і попросив політичного притулку.
На батьківщині Дацік оголошений у федеральний розшук після того, як здійснив втечу з психіатричної лікарні. Затриманий за грабежі Дацік був визнаний неосудним і відправлений до клініки на примусове лікування. Ми провели власне розслідування – як психічно хворий злочинець, якого шукають всі правоохоронні органи країни, без документів подолав кілька державних кордонів і третина Європи?
Відразу після втечі з психіатричної лікарні Дацік пограбував салон стільникового зв’язку і отримав в своє розпорядження мобільний телефон, сім-карту і гроші для пересування. Скандинавським поліцейським він розповів, що два дні гріб на веслах до Осло з Естонії. Але навіть колишньому чемпіонові з боїв без правил В’ячеславу Даціку таке навряд чи під силу.
Наша знімальна група пройшла шлях, яким Дацік насправді втік з Росії. Наскільки важко подолати прикордонні кордони і хто допоміг втік психу дістатися до Європи?
Реальний шлях Даціка в Осло дійсно лежав через Естонію. Дацік на електричці добирається до рідного міста Сланці, від якого до кордону – 16 км по прямій. Судячи з усього, на естонській стороні він виявився, перепливши річку на човні. Далі до Швеції – на поромі. У поліції Норвегії Дацік попросив політичного притулку, але його затримали. Формально, за звинуваченням у незаконному носінні зброї, яку він добровільно здав.
Чому несамовитий правопорушник був переведений з спецклініках управління виконання покарань у звичайну без охорони лікарню, звідки та скоїв втечу? І чи хворий Дацік насправді? Адже в Норвегії його визнали абсолютно нормальним. Як В’ячеслав Дацік домігся від російських психіатрів діагнозу “психічно нездоровий” – за гроші або обманом? І чи буде він депортований до Росії?
Думки з цього приводу висловлять співробітники правоохоронних органів, медики, представники норвезької сторони і родичі В’ячеслава Даціка.

Країна: Росія
Тривалість: 00:47:39

Психи на свободе (2010) SATRip

Психи на волі / Психи на свободе (2010) смотреть онлайн фильм Психи на волі / Психи на свободе (2010) кіно онлайн безкоштовно Психи на волі / Психи на свободе (2010) онлайн фільми безкоштовно Психи на волі / Психи на свободе (2010) Фільм Психи на волі / Психи на свободе (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Психи на волі / Психи на свободе (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.