А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Рідкокристалеве Бачення / Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002)Рік виходу: 2002
Жанр: Документальний
Режисер: Омананда, Тантріки Демон

Про фільм:
Перший повнометражний документальний фільм про історію та розвиток GOA-TRANCE музики та супутньої їй культурі вилився в мудре і ємне назву Liquid Crystal Vision. У фільмі звучать відмінні треки – класичний goa-trance, а також треки культового проекту SHPONGLE, музика від BANGO DE GAIA, SYSTEM 7, KODE IV, SPACE TRIBE, DOOF та інші рарітети.Как говорять самі автори: “Liquid Crystal Vision – це пробуджує поклик, звернений у світ, витканий із строкатих ниток танцю, трансу, містичних навчань і науки на цифровому верстаті кібершаманского свідомості. ”

Країна: Великобританія
Студія: Liquid Crystal Vision Records
Тривалість: 00:59:08

Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002) DVDRip

Рідкокристалеве Бачення / Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002) смотреть онлайн фильм Рідкокристалеве Бачення / Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002) кіно онлайн безкоштовно Рідкокристалеве Бачення / Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002) онлайн фільми безкоштовно Рідкокристалеве Бачення / Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002) Фільм Рідкокристалеве Бачення / Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002) Кино в інтернеті безкоштовно Рідкокристалеве Бачення / Жидкокристаллическое Видение / Liquid Crystal Vision (2002) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.