А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Пороблено в Україну Випуск 5 / Сделано в Украине (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Пороблено в Украине / Выпуск 5 (2010)Рік виходу: 2010
Ведучі: Володимир Зеленський і Валерій Жидков

Опис: Включаючи який-небудь музичний канал або в черговий раз потрапляючи на рекламний блок, часом уявляєш себе режисером і думаєш, що напевно зміг би зняти всі по-іншому – додав би фарб, більше дії, і взагалі, сценарій був би зовсім інший.
Ось і “Студія Квартал-95″ і телеканал “Інтер” зважилися по-своєму, весело і з гумором перезняти всім відомі відеокліпи, рекламні ролики та фільми. У підготовці та реалізації проекту активно застосовувалися: авторський підхід, робота професійної команди, оригінальні декорації, сценічний грим, ну і, звичайно, гра акторів “Студії Квартал-95″. На суд глядачів будуть представлені абсолютно нове виробництво і нестандартні версії популярних відеоробіт. Власне бачення творців проекту знайде повноцінну і закінчену форму і буде проведено в справжні відеокліпи та ролики.

Подробиці:
- Валерій Меладзе – пародія на пісню В. Меладзе та Г. Лепса «оберніться»
- Валерій Меладзе – пісня «Паралельні»
- Віра Брежнєва – Історична реклама
- Віра Брежнєва – пісня «Любов врятує світ»
- Група. Ума Турман – пародія саундтрек до фільму “Аватар” за мотивами фільму «Нічний дозор»
- Група. Ума Турман – пісня «Татусеві дочки»
- Євгеній Кисельов – пародія «Нове кіно» покладання вінків до паметніку Чехова
- Сергій Звєрєв – «Хлопчик – красень»

Країна: Україна
Студія: “Квартал 95″ Телеканал “Інтер”
Тривалість: 1:02:16

Пороблено в Украине / Выпуск 5 (2010) SATRip

Пороблено в Україну Випуск 5 / Сделано в Украине (2010) смотреть онлайн фильм Пороблено в Україну Випуск 5 / Сделано в Украине (2010) кіно онлайн безкоштовно Пороблено в Україну Випуск 5 / Сделано в Украине (2010) онлайн фільми безкоштовно Пороблено в Україну Випуск 5 / Сделано в Украине (2010) Фільм Пороблено в Україну Випуск 5 / Сделано в Украине (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Пороблено в Україну Випуск 5 / Сделано в Украине (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.