А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Екран Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Стомлюваність зоруСтомлюваність зору.
Найкраща якість зображення по розбірливості дрібних деталей і за кількістю відтінків тонів може бути отримано при порівняно невеликій контрастності зображення і при малій яскравості світіння екрана. Такий режим роботи телевізора можливий лише за умови повного затемнення кімнати, в якій він знаходиться.
Однак тривалий перегляд телевізійних передач в абсолютно темній кімнаті може виявитися втомливим для очей внаслідок різкого контрасту між яскравістю невеликого екрану і навколишнього його темрявою. Якщо ж різкі світлові контрасти відсутні, очі втомлюються менше. Тому поєднувати найменшу стомлюваність зору і найбільшу чіткість зображення можна тоді, коли перегляд телевізійних передач відбувається в слабко освітленій кімнаті, тобто в напівтемряві,
У вечірні години в кімнаті, де дивляться телевізійні передачі, треба запалювати несильний лампу, прикриту темним абажуром У денні години слід завішувати вікна так, щоб створити в кімнаті напівтемрява.
Потрібно також враховувати, що чіткість зображення і стомлюваність зору залежать від відстані між глядачами і екраном телевізора.

Яскравість.
Для того щоб встановити потрібну величину яскравості екрану, треба від’єднати антену від телевізора, а ручку регулювання яскравості включеного телевізора повертати по напрямку годинникової стрілки до тих пір, поки екран не почне світитися. Після цього ручку треба повільно повертати у зворотному напрямку до такого стану, при якому екран повністю «згасне». Це положення ручки регулювання яскравості і буде найкращим.
Підбір величини яскравості треба робити в затемненій кімнаті, так як на світлі важко точно вловити момент припинення світіння екрана. При нормальній яскравості виходить найбільша чіткість і правильна градація тонів, причому в місцях; відповідних чорним точкам зображення, екран зовсім не повинен світитися.

Вплив світла на телевізор.
Екрани телевізорів не потребують захисту від світла. Розсіяний денне світло і світло ламп для них шкідливий. Але телевізійні екрани необхідно оберігати від безпосередньої дії прямих сонячних променів.

Відстань від екрана до глядачів.
Найбільш вигідне відстань, з якого треба при нормальному зорі дивитися на екран телевізора, так само приблизно семиразової висоті екрана.
Таким чином, найкращим відстанню, з якого слід дивитися зображення на екрані телевізора 32 `, буде прімер’но 70 см, 40` і ін – 125, 42 `-150, 46` -170, 50 `-180 см і т. д.
Правильна відстань від глядача до телевізійного екрану можна більш точно встановити таким порядком: треба наблизитися до екрану настільки, щоб рядки розрізнялися ясно, і потім почати повільно віддалятися від Нього до тих пір, поки око не перестане розрізняти розподіл зображення на рядки. Це відстань і буде найкращим.

Екран смотреть онлайн фильм Екран кіно онлайн безкоштовно Екран онлайн фільми безкоштовно Екран Фільм Екран Кино в інтернеті безкоштовно Екран онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.