А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Прожекторперісхілтон / Прожекторперисхилтон [78] (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Прожекторперісхілтон / Прожекторперисхилтон [75] (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: ТБ-шоу, гумор

Режисер: Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Гарік Мартиросян, Олександр Цекало

Тривалість: ~ 00:32, випуск ..
Випущено: Росія, ОРТ-Перший канал
У ролях: Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Гарік Мартиросян, Олександр Цекало.

Про передачу: “Прожекторперісхілтон” – нова програма Першого каналу, прем’єра якої багатьох розсмішила, кого-то здивувала, а деяких навіть обурила (а чого ще чекати від проекту з такою назвою?!). Відразу після прем’єри Перший канал завалили листами із запитаннями. Творці програми відповідають на найпопулярніші з них:
“Чи дійсно ведучі, опинившись в ефірі, не привіталися з глядачами?” – Дійсно. Вони були занадто захоплені бесідою і не відразу помітили камеру.
“Чому назва програми пишеться без пробілів?” – У авторів назви западає клавіша “пробіл”.
“Коли у” Прожекторперісхілтон “з’явиться Періс Хілтон?” – Свєтлаков, який навчався з нею в одному класі, зараз якраз веде з Періс активне листування на “Однокласниках” і займається цим питанням.
“Чому Олександра Цекало показали в анонсах, а в першому випуску його не було?” – За поважної причини. Був в Америці, на весілля доньки Буша, тамадою.
“Сміх у студії – це фонограма?” – Ні. Крім самих провідних над їх жартами сміялися всі, хто йшов повз студії і заглянув на вогник. Студія в цей вечір не охоронялася. Саме тому туди потрапили всі бажаючі, включаючи Мартиросяна, Светлакова і Урганта.
Сергій Свєтлаков: – У цьому проекті все непередбачувано. Це такий гумористичний експеримент, адже думка – вона може і не народитися відразу. Тоді доведеться звертатися за допомогою до одного. А якщо серйозно, ми так давно знаємо один одного, що вже стали майже сім’єю. Добре, що коли ми в черговий раз вирішили обговорити “Євробачення” і вибори в США – а ці теми, безумовно, хвилюють кожного свідомого росіянина, над нашим столом виявилася камера. І ми отримали можливість донести свою думку в маси.
Гарік Мартиросян: – “Прожекторперісхілтон” – дружній колективний потік свідомості.

Прожекторперисхилтон [78] (2010) SATRip

Прожекторперісхілтон / Прожекторперисхилтон [78] (2010) смотреть онлайн фильм Прожекторперісхілтон / Прожекторперисхилтон [78] (2010) кіно онлайн безкоштовно Прожекторперісхілтон / Прожекторперисхилтон [78] (2010) онлайн фільми безкоштовно Прожекторперісхілтон / Прожекторперисхилтон [78] (2010) Фільм Прожекторперісхілтон / Прожекторперисхилтон [78] (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Прожекторперісхілтон / Прожекторперисхилтон [78] (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.