А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Вечірній квартал. Концерт "Весна у великому місті" (від. 13.03.2010) (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Жанр: комедія
Випущено: Україна, “Студія 95 квартал”, Телеканал “Інтер”

Режисер: Володимир Зеленський
Ведучі: Володимир Зеленський, Леонід Ярмольник

Опис: “Студія Квартал-95″ спільно з телеканалом “Інтер” вирішили зробити вельми незвичайний подарунок жінкам України. На сцені в цей вечір “працювали” виключно чоловіки. Артисти, спортсмени, політики й актори виконували “жіночі” пісні, адаптовані авторами “Студії Квартал-95″. Так, приміром, Філіп Кіркоров, Микола Басков та Сосо Павліашвілі з’явилися в образі групи “ВІА Гра” з піснею “Діаманти”. Ще одне тріо у складі Євгена Кошового, Василя Вірастюка і Влада Ями в епатажних смугастих купальниках заспівали хіт групи “Блестящие” – “За чотири моря”. Самим же, в буквальному сенсі, яскравим людиною в Палаці “Україна” цього вечора був Сергій Звєрєв, одягнений у золоті шати, він підніс глядачам власну варіацію пісні Ялинки “Хлопчик-красень”. Катя Лель напевно здивувалася б, почувши своє творіння “джага-джага” в інтерпретації оперного тенора Володимира Гришка і депутата України Нестора Шуфрича. Гурт “ТІК” весело і запально пела про “Кохання у великому місті”. Михайло Поплавський у святковий вечір працював відразу за двох яскравих представниць українського шоу-бізнесу: замість Насті Каменських він заспівав дуетом з Потапом, а самостійно – пісню Наталі Могилевської “Полюби мене таким”. З іншими не менш яскравими номерами виступили групи “Zdob si Zdub”, “Корні”, “Quest Pistols”, “Друга Ріка”, а також Євген Червоненко, Олексій Мочанов, Віталій Козловський, Павло Зібров, Віталій Білоножко, Анатолій Хостікоєв, брати Сергій та Олексій Великі, актори Антон Макарський, Артем Терехов та Олександр Головін. Не обійшлося і без чоловічого хорового співу Ансамблю збройних Сил України. Керували всім цим чудовим дійством ведучі вечора Володимир Зеленський і Леонід Ярмольник.

Особиста оцінка: 10 – усім раджу

Тривалість: 01:56:17

Вечірній квартал. Концерт "Весна у великому місті" (від. 13.03.2010) (2010) смотреть онлайн фильм Вечірній квартал. Концерт "Весна у великому місті" (від. 13.03.2010) (2010) кіно онлайн безкоштовно Вечірній квартал. Концерт "Весна у великому місті" (від. 13.03.2010) (2010) онлайн фільми безкоштовно Вечірній квартал. Концерт "Весна у великому місті" (від. 13.03.2010) (2010) Фільм Вечірній квартал. Концерт "Весна у великому місті" (від. 13.03.2010) (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Вечірній квартал. Концерт "Весна у великому місті" (від. 13.03.2010) (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.