А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Прожекторперісхілтон [Випуск 54] / Прожекторперисхилтон [Выпуск 54] (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Рік випуску: 2010
Країна: Россоія, ОРТ
Жанр: ТБ-Шоу
Тривалість: 00:30:59

Опис:
Сергій Свєтлаков:
- У цьому проекті все непередбачувано. Це такий гумористичний експеримент, адже думка – вона може і не народитися одразу. Тоді доведеться звертатися за допомогою до одного. А якщо серйозно, ми так давно знаємо один одного, що вже стали майже сім’єю. Добре, що коли ми в черговий раз вирішили обговорити “Євробачення” і вибори в США – а ці теми, безумовно, хвилюють кожного свідомого росіянина, – над нашим столом виявилася камера. І ми отримали можливість донести свою думку в маси.

Гарик Мартиросян:
- “Прожекторперісхілтон” – дружній колективний потік свідомості. Це стенд-ап по-русски, вже вибачте за каламбур. Життєрадісні, оптимістично, серйозне пустощі. У наступній програмі до нас приєднається Олександр Цекало. Його появи ми чекаємо з нетерпінням. Він обіцяв принести багато їжі – м’ясо, рибу, картоплю, а то доводиться харчуватися одними печенюшкамі. Де Цекало – там завжди багато їжі. І це великий плюс.

Іван Ургант:
- Мабуть, відсутність пробілів у назві програми покликана приховати прогалини в освіті, у вихованні та в анатомії. Періс Хілтон, вона весь час сидить у залі, і всю реакцію і сміх, яку ви чуєте – це сміх Періс та її собак. Для мене це чергова чудова нагода побачити себе в ефірі Першого каналу в компанії інтелігентних дотепних аналітиків.

У цьому випуску

Питання від глядачів

Новини:
Реформа МВС
Болгарія готова прийняти програму ПРО
Шведов поборола корупція

Гість, Олександр Ревва

Новини:
Смольний не в своїй тарілці
Чиновників відправили на Олімпіаду
Саакашвілі порівняв себе з Черчилем

Заключна пісня, група Touch and Go

Прожекторперісхілтон [Випуск 54] / Прожекторперисхилтон [Выпуск 54] (2010) смотреть онлайн фильм Прожекторперісхілтон [Випуск 54] / Прожекторперисхилтон [Выпуск 54] (2010) кіно онлайн безкоштовно Прожекторперісхілтон [Випуск 54] / Прожекторперисхилтон [Выпуск 54] (2010) онлайн фільми безкоштовно Прожекторперісхілтон [Випуск 54] / Прожекторперисхилтон [Выпуск 54] (2010) Фільм Прожекторперісхілтон [Випуск 54] / Прожекторперисхилтон [Выпуск 54] (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Прожекторперісхілтон [Випуск 54] / Прожекторперисхилтон [Выпуск 54] (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.