А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Як козаки олімпійцями стали / Как казаки олимпийцами стали (1978) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Как казаки олимпийцами стали (1978)Рік виходу: 1978
Жанр: Мультфільм

Режисер: Володимир Дахно

Про фільм: Події цієї серії пов’язані зі старогрецькою міфологією. Бог Зевс хоче зупинити війни між греками і оголошує Олімпійські ігри. Марс, бог війни, має намір зірвати їх проведення. Але йому доведеться волею-неволею вступити в спортивне змагання з козаками, що зайняли сторону олімпійців.

Країна: СРСР
Студія: Київнаукфільм
Тривалість: 00:17:00

Как казаки олимпийцами стали (1978) DVDRip

Як козаки олімпійцями стали / Как казаки олимпийцами стали (1978) смотреть онлайн фильм Як козаки олімпійцями стали / Как казаки олимпийцами стали (1978) кіно онлайн безкоштовно Як козаки олімпійцями стали / Как казаки олимпийцами стали (1978) онлайн фільми безкоштовно Як козаки олімпійцями стали / Как казаки олимпийцами стали (1978) Фільм Як козаки олімпійцями стали / Как казаки олимпийцами стали (1978) Кино в інтернеті безкоштовно Як козаки олімпійцями стали / Как казаки олимпийцами стали (1978) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.