А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Мій друг Бернард / Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009)Рік виходу: 2009
Жанр: Іноземні

Режисер: Аарон Лім

У ролях: Ведмідь Бернард
Тривалість: 1:10:34

Про фільм:
Довгоочікуваний повнометражний мультфільм про пригоди ведмедя Бернарда! Білого ведмедя по імені Бернард обожнюють і дорослі, і діти – глядачі мультиплікаційного серіалу, повного іскрометного гумору і непередбачуваних ситуацій. Адже Бернард любить пригоди і подорожі і постійно потрапляє в різного роду неприємності. Бернарду фатально не щастить, і будь-яку справу, за яке він береться, неодмінно перетворюється на непереборне випробування, що представляє серйозну загрозу його здоров’ю … Нові пригоди чудового Бернарда – у повнометражному мультиплікаційному фільмі! У гості до Бернарду на чарівної чашці прилітає маленький Сем, який шукає свою улюблену іграшку – ведмежа Нано. Бернард разом з іншими мешканцями чарівної країни допомагає Сему шукати ведмедика і, як завжди, виявляється втягнутим в історію. Захоплюючі пригоди ведмедя Бернарда тривають!

Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009) DVDRip

Мій друг Бернард / Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009) смотреть онлайн фильм Мій друг Бернард / Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009) кіно онлайн безкоштовно Мій друг Бернард / Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009) онлайн фільми безкоштовно Мій друг Бернард / Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009) Фільм Мій друг Бернард / Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009) Кино в інтернеті безкоштовно Мій друг Бернард / Мой друг Бернард / My Friend Bernard (2009) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.