А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Учень Санти / Ученик Санты / Santa's Apprentice (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Ученик Санты / Santa's Apprentice (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: мультфільм

Режисер: Люк Вінчікуерра

У ролях: Макс Каллен, Холлі Фрайзер, Сем Фрайзер, Дельта Гудрам, Шейн Джейкобсон, Джорджі Паркер, Х’ю Шерідан, Магда Шубанскі, Джек Версаче

Про фільм:
Старий добрий Санта не хоче йти на пенсію, але правила є правила – він повинен когось навчити собі на заміну. Щасливчика, якого оберуть з числа мільйонів дітей, повинні кликати Ніколасом, він повинен бути сиротою і, звичайно, мати чистим серцем. І така дитина є!
На іншому кінці світу живе маленький хлопчик, який ідеально підходить для цієї відповідальної місії, але невпевненість в собі і, головне, страх висоти роблять його нікчемним претендентом. Чи погодиться Санта допомогти своєму учневі впоратися зі страхами і гідно зайняти його місце?

Випущено: Франція, Австралія / Avrill Stark Entertainment, Gaumont-Alphanim
Тривалість: 1:17:08

Ученик Санты / Santa’s Apprentice (2010) DVDRip | Лицензия

Учень Санти / Ученик Санты / Santa's Apprentice (2010) смотреть онлайн фильм Учень Санти / Ученик Санты / Santa's Apprentice (2010) кіно онлайн безкоштовно Учень Санти / Ученик Санты / Santa's Apprentice (2010) онлайн фільми безкоштовно Учень Санти / Ученик Санты / Santa's Apprentice (2010) Фільм Учень Санти / Ученик Санты / Santa's Apprentice (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Учень Санти / Ученик Санты / Santa's Apprentice (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.