А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Вольга і Султанова дружина / Вольга и султанова жена (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Вольга и султанова жена (2010) DVDRipРік виходу: 2010
Жанр: мультфільм, сімейний

Режисер: Айк Ханджян

У ролях: Олексій Борзунов, Артем Кретов, Юлія Гончарова та ін

Про фільм:
Султан Бекетовіч дізнався від своєї дружини, що в далеких російських землях у князя Володимира та дружини його апраксии народився богатир Вольга. Ця звістка схвилювало великого султана – за пророцтвом дружини, саме від руки Вольги судилося загинути Бекетовічу. Чи зможе Вольга подолати силу злих чар султанової дружини і його вірних воїнів?

Країна: Росія
Студія: “Berg Sound”
Тривалість: 1:14:08

Вольга и султанова жена (2010) DVDRip

Вольга і Султанова дружина / Вольга и султанова жена (2010) смотреть онлайн фильм Вольга і Султанова дружина / Вольга и султанова жена (2010) кіно онлайн безкоштовно Вольга і Султанова дружина / Вольга и султанова жена (2010) онлайн фільми безкоштовно Вольга і Султанова дружина / Вольга и султанова жена (2010) Фільм Вольга і Султанова дружина / Вольга и султанова жена (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Вольга і Султанова дружина / Вольга и султанова жена (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.