А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Як козаки у футбол грали / Как казаки в футбол играли (1970) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Как казаки в футбол играли (1970)Рік виходу: 1970
Жанр: Мультфільм
Режисер: Володимир Дахно

Про фільм: Тиха українська степ. Високий курган, кам’яна баба. На вершині кургану горить багаття, над ним щось апетитно булькає у казані. Біля вогнища три нерозлучних друга-козака Малюк, Крепиш і Бурмило. Але не сидиться друзям на місці. Цього разу, побачивши нову ярмо з м’ячем, футбол називається, зберуть вони команду, потренуються і підуть підкорювати футбольні поля Європи. Багато перемог чекає їх. Не встоять перед цією командою і витончено-технічні французи, зазнає поразки і залізна непробивна німецька команда. І навіть на повному води поле самих великих родоначальників футболу – англійців, у присутності королеви, будуть козаки торжествувати славну перемогу.

Країна: СРСР
Студія: Київнаукфільм, Союзмультфільм
Тривалість: 00:18:00

Как казаки в футбол играли (1970) DVDRip

Як козаки у футбол грали / Как казаки в футбол играли (1970) смотреть онлайн фильм Як козаки у футбол грали / Как казаки в футбол играли (1970) кіно онлайн безкоштовно Як козаки у футбол грали / Как казаки в футбол играли (1970) онлайн фільми безкоштовно Як козаки у футбол грали / Как казаки в футбол играли (1970) Фільм Як козаки у футбол грали / Как казаки в футбол играли (1970) Кино в інтернеті безкоштовно Як козаки у футбол грали / Как казаки в футбол играли (1970) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.