А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм ВПЛИВАЮТЬ ЧИ ПРОМЕНІ ТЕЛЕВІЗОРА НА ЗДОРОВ'Я? Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

ВПЛИВАЮТЬ ЧИ ПРОМЕНІ ТЕЛЕВІЗОРА НА ЗДОРОВ'Я?Ряд наукових установ нашої країни – Відділення гігієни, мікробіології та епідеміоло-міології Академії медичних наук, Інститут гігієни праці та професійних захворювань, Державний інститут фізіотерапії в Києві, лабораторія телебачення Міністерства електростанцій – провів спеціальні дослідження в цій області і встановив, що сучасні телевізори зовсім безпечні для здоров’я людини. Стан стомлюваності пояснюється не специфікою телебачення, а насамперед тривалим перебуванням глядачів біля телевізора.

Часто можна чути скарги на те, що втомлюються очі. Це викликається великим напруженням зору. Щоб уникнути цього, треба ретельно настроювати зображення на екрані, не допускати мерехтіння. Крім того, рекомендується дивитися телевізор не в зовсім темній кімнаті, а при слабкому освітленні, наприклад з маленькою лампочкою – «нічником», встановленої в стороні від приймача.

Багато батьки дозволяють дітям дивитися телевізійні передачі повністю з початку до кінця. Даремно! Діти втомлюються, пізно лягають спати, зранку йдуть до школи сонними. Увечері після приготування уроків школяр має в своєму розпорядженні всього 1 / 2 години. Якщо він порушує розпорядок дня, просиджуючи перед телевізором тривалий час, він вибивається зі звичного колії.

Буває й так: перед телевізором діти сидять неправильно, згорбившись. Від цього у них може з’явитися сутулість або Кривобоков. Треба стежити за тим, щоб дитина сиділа прямо, щоб поперек торкалася до спинки стільця, а ступні ніг спиралися об підлогу.

ВПЛИВАЮТЬ ЧИ ПРОМЕНІ ТЕЛЕВІЗОРА НА ЗДОРОВ'Я? смотреть онлайн фильм ВПЛИВАЮТЬ ЧИ ПРОМЕНІ ТЕЛЕВІЗОРА НА ЗДОРОВ'Я? кіно онлайн безкоштовно ВПЛИВАЮТЬ ЧИ ПРОМЕНІ ТЕЛЕВІЗОРА НА ЗДОРОВ'Я? онлайн фільми безкоштовно ВПЛИВАЮТЬ ЧИ ПРОМЕНІ ТЕЛЕВІЗОРА НА ЗДОРОВ'Я? Фільм ВПЛИВАЮТЬ ЧИ ПРОМЕНІ ТЕЛЕВІЗОРА НА ЗДОРОВ'Я? Кино в інтернеті безкоштовно ВПЛИВАЮТЬ ЧИ ПРОМЕНІ ТЕЛЕВІЗОРА НА ЗДОРОВ'Я? онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.