А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Windows 8 Концепції Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Windows 8 (кодова назва) – знаходиться в розробці операційна система, восьма ітерація покоління ОС Microsoft Windows, що розробляється транснаціональною корпорацією Microsoft. Вихід Windows 8 очікується не раніше 2011-2012 року.
Основні особливості та відмінності

Головною особливістю Windows 8 буде підтримка 128-бітної (128-розрядної) архітектури. На даний момент (жовтень 2009 року) розробники Windows 8 реалізують впровадження в IA-128 повної бінарної сумісності з існуючими 64-бітними інструкціями. Встановлюються угоди з провідними виробниками процесорів та інших апаратних засобів, включаючи компанії Intel, AMD, Hewlett-Packard і IBM.

Також увагу буде приділено системі розпізнавання голосу і голосового управління. Серед інших можливих нововведень присутні покращена робота віртуалізації, тісна інтеграція з мобільного версією операційної системи, підтримка розпізнавання жестів.

Windows 8 матиме вдосконалену систему глибокого сну та відновлення, а також нові функції забезпечення безпеки, включаючи модифікацію PatchGuard.

також

Windows 8 Концепції смотреть онлайн фильм Windows 8 Концепції кіно онлайн безкоштовно Windows 8 Концепції онлайн фільми безкоштовно Windows 8 Концепції Фільм Windows 8 Концепції Кино в інтернеті безкоштовно Windows 8 Концепції онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.