А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Владислав Лістьєв. Ми пам'ятаємо (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: Біографічний
Тривалість: 59 хвилин

Режисер: Перший канал

Опис: Він став символом нового телебачення. Тисячі людей любили його як друга і близької людини. Він був легкий, іронічний, привабливий і талановитий. Він хотів змінити не просто телебачення, він хотів змінити світ навколо. Йому багато чого вдалося, але ще більше він зробити не встиг.

1 березня 1995 блискучий тележурналіст і ведучий Владислав Лістьєв був убитий в під’їзді власного будинку. Замовники і вбивці Лістьєва до цих пір не знайдені, але його загибель безпосередньо зв’язується з конфліктами навколо рекламної політики на телебаченні.
Владислав Лістьєв прославився як першовідкривач небачених досі на російському телебаченні програм. Йому не можна було не вірити, його не можна було не любити. “У Влада був характер людини майбутнього”, – говорить Леонід Ярмольник.

Перебудова змінила радянську країну. Стало зрозуміло, що телебачення вже не може бути четвертою владою, воно не володіло розумом і душею телеглядачів, а було приводом для анекдотів. Усім хотілося змін, але якими будуть ці зміни, ніхто не знав.

2 жовтня 1987 на вітчизняному телебаченні сталася революція – вийшов перший випуск “Погляду”. У програмі передач “Погляд” значився як музично-розважальна програма. “Дивно було бачити, як вимирають вулиці. Усім було важливо це побачити і потім на роботі обговорити”, – згадує Ігор Угольников …

Справді, такої передачі раніше не було. Те, про що шепотілися під подушкою, стало обговорюватися вголос. І цю правду життя розповідали 25-річні хлопці, за якими готові були йти. “Вони раптом піднімали питання, які до цього ніхто не ставив. Вони дуріли і разом з тим говорили про серйозні речі”, – говорить Юрій Ніколаєв.

25 жовтня 1990 в ефір вийшло капітал-шоу “Поле чудес” – одна з перших розважальних програм телебачення часів перебудови. На кону були призи та гроші – і країна завмерла біля екранів. 31 січня 1992 Влад Лістьєв представив глядачам нову дивину – перше вітчизняне ток-шоу “Тема”. 30 травня 1994 в ефір вийшов “Час пік” – розмова тет-а-тет, актуальне інтерв’ю в прямому ефірі. Кожен його новий проект ставав ще успішніше. У нього був дар – він умів привернути до себе гостя, аудиторію. “Люди говорили з ним цікавіше, яскравіше, ніж з будь-яким іншим журналістом”, – говорить Леонід Ярмольник. 25 січня 1995 Владислав Лістьєв став генеральним директором Громадського російського телебачення. Йому було 38 років …

Про те, що відбувалося на телебаченні в переломні 80-90-і роки, про роль Влада Лістьєва у становленні нового телебачення, про драматичних поворотах його долі у фільмі розповідають його колеги та друзі: Костянтин Ернст, Володимир Познер, Анатолій Лисенко, Дмитро Захаров, Олександр Політковський, Леонід Парфьонов, Едуард Сагалаєв, Юрій Ніколаєв, Леонід Ярмольник, Ігор Угольников, Леонід Якубович, Владислав Пельш, Ігор Кириллов, вдова Альбіна Назимова; у фільмі також бере участь колишній президент СРСР Михайло Горбачов.

Владислав Лістьєв. Ми пам'ятаємо (2010) смотреть онлайн фильм Владислав Лістьєв. Ми пам'ятаємо (2010) кіно онлайн безкоштовно Владислав Лістьєв. Ми пам'ятаємо (2010) онлайн фільми безкоштовно Владислав Лістьєв. Ми пам'ятаємо (2010) Фільм Владислав Лістьєв. Ми пам'ятаємо (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Владислав Лістьєв. Ми пам'ятаємо (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.