А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Хто я? / Кто я? (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Кто я? (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Детектив

Режисер: Клим Шипенко

У ролях: Олександр Яценко, Жанна Фріске, Вікторія Толстоганова, Михайло Бабічев, Анатолій Білий, Сергій Газаров, Сергій Галанін, Костянтин Демидов (II), Ілля Оболонков, Тетяна Федоровська, Василь Рукша

Про фільм:
Ця історія починається на севастопольському вокзалі раннім дощового ранку. На пероні поряд з потягом Москва-Севастополь міліція знаходить молоду людину без документів, що втратив пам’ять.
Він пам’ятає безліч фактів: історичні дати, пісні своєї улюбленої групи «Серьга», але не може ні назвати свого імені, ні розповісти, звідки він і хто його сім’я.
Слідчий Сергій Шумов і психіатр доктор Трофимов у своїй практиці вперше стикаються з таким випадком. Психіатр визначає стан молодої людини як диссоциативной амнезію, при якій забуваються факти з особистого життя, але зберігається пам’ять на багато зовнішні події. Про молоду людину могли б розповісти його речі, але вони ще більше заплутують слідчого. Шумова доводиться звернутися за допомогою до журналістки Оксани. Майже одночасно в одному із севастопольських двориків виявляється труп людини. Це злочин залишає перед слідчим не менше питань: при мертвому також немає документів, і відразу встановити його особистість не вдається. Розслідування починається.

Слоган: «Все, що ви згадаєте, буде використано проти вас.”

Країна: Росія
Студія: «Вайт Шип Фільмз»
Тривалість: 1:36:02

Кто я? (2010) DVDRip

Кто я? (2010) DVDRip

Хто я? / Кто я? (2010) смотреть онлайн фильм Хто я? / Кто я? (2010) кіно онлайн безкоштовно Хто я? / Кто я? (2010) онлайн фільми безкоштовно Хто я? / Кто я? (2010) Фільм Хто я? / Кто я? (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Хто я? / Кто я? (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.