А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Брестська фортеця / Брестская крепость (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Брестская крепость (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: драма, військовий
Випущено: Росія, Білорусь
Тривалість: 2:13:23

Режисер: Олександр Котт

У ролях: Євген Циганов, Андрій Мерзлікін, Павло Дерев’янко, Олександр Коршунов, Юрій Анпілогов, Кирило Болтаєв, Анатолій Кот, Ілля Мозговий, Яна Есипович, Дмитро Куличків

Про фільм:
Фільм розповідає про героїчну оборону Брестської фортеці, яка прийняла на себе перший удар німецьких фашистських загарбників 22 червня 1941. З документальною точністю описуються події, що відбувалися в перші дні оборони. Фільм розповідає про головні трьох осередках опору, очолюваних командиром полку Петром Гавриловим, комісаром Юхимом Фоміним і начальником 9-ї прикордонної застави Андрієм Кіжеватова.

Брестская крепость (2010) DVDRip

Брестская крепость (2010) TS

Брестская крепость (2010) CAMRip

Брестська фортеця / Брестская крепость (2010) смотреть онлайн фильм Брестська фортеця / Брестская крепость (2010) кіно онлайн безкоштовно Брестська фортеця / Брестская крепость (2010) онлайн фільми безкоштовно Брестська фортеця / Брестская крепость (2010) Фільм Брестська фортеця / Брестская крепость (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Брестська фортеця / Брестская крепость (2010) онлайн Фільми

1 Отзыв to “Брестська фортеця / Брестская крепость (2010)”

 1. GuRu says:

  У кінофільмі використовуються документальні факти, можна перевірити в ітирнетах. Хлопчина з кінофільму реальна людина Петро Клипа, інформації навалом. Ось трохи:

  Командир, зробивши хлопчика зв’язковим при штабі, сподівався відвернути його від прямої участі в боях і зберегти його життя.
  Але Петя встигав і виконувати доручення командирів, і воювати разом з бійцями. Він влучно стріляв, і не один гітлерівець знайшов свій кінець там, у фортеці, від його куль. Він навіть ходив у штикові атаки з гвинтівкою (!!!), яка була більше його, або з маленьким пістолетом, здобутим у виявленому їм складі. А коли його звинувачували в зайвому молодецтва, він говорив, що повинен помститися за брата.

  Таким чином у фільмі показано далеко не всі.

  ————————————————– ——–
  Петро Гаврилов, (той командир, який попереджав про мінуси цитаделі). Ось інфа про те як він потрапив в полон:

  Гаврилов із залишками своєї групи (12 осіб з чотирма кулеметами) ховається в казематах. Залишившись один, 23 липня (!! Місяць тримався) важко пораненим потрапляє в полон. За описом лікував його в госпіталі доктора Воронович,
  полонений майор був повною командирської формі, але весь одяг його перетворилася в лахміття, обличчя було вкрите пороховий кіптявою і пилом і обросло бородою. Він був поранений, перебував у несвідомому стані і виглядав виснаженим до крайності. Це був у повному розумінні слова скелет, обтягнутий шкірою. До якої міри дійшла виснаження, можна було судити з того, що полонений не міг навіть зробити ковтального руху: у нього не вистачало на це сил, і лікарям довелося застосувати штучне харчування, щоб врятувати йому життя. Але німецькі солдати, які взяли його в полон і привезли до табору, розповіли лікарям, що ця людина, в чиєму тілі вже ледь-ледь жевріло життя, всього годину тому, коли вони застигли його в одному з казематів фортеці, поодинці прийняв з ними бій, кидав гранати, стріляв з пістолета і вбив і поранив кількох гітлерівців.

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.