А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Мастер (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Мастер (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Драма, кримінал

Режисер: Андрій Щербінін

У ролях: Олександр Барановський, Ярослав Бойко, Ганна Пєскова, Олексій Фокін, Поліна Воробйова

Про фільм:
Сергій Васильєв – колишній десантник, має невеликий, але досить успішний бізнес – власний автосервіс. Унего є красуня-дружина Алла. Часто будинок Васильєвих відвідує друг сім’ї – Воронов. Одного разу в автосервіс Васильєва привозять дорогу іномарку. Сергій ставить машину на ремонт, а вночі її женуть. Власник машини вимагає натомість автосервіс і землю під ним. Васильєву стає зрозуміло, що вся історія з пропажею машини – добре поставлений спектакль, мета якого – позбавити його бізнесу. Але здаватися він не збирається ..

Країна: Росія
Студія: кінокомпанія “Тріікс Медіагруп” на замовлення телеканалу НТВ
Тривалість: 1:23:33

Мастер (2010) SATRip

Мастер (2010) смотреть онлайн фильм Мастер (2010) кіно онлайн безкоштовно Мастер (2010) онлайн фільми безкоштовно Мастер (2010) Фільм Мастер (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Мастер (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.