А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Свавілля / Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: драма, кримінал

Режисер: Такеші Кітано / Takeshi Kitano

У ролях: Біт Такеші / Beat Takeshi, Кіппей Сііна / Kippei Shiina, Ре Касе / Ryo Kase, Фуміє Кохіната / Fumiyo Kohinata, Соічіро Кітамура / Soichiro Kitamura, Тетта Сугімото / Tetta Sugimoto, Рендзі Ішібаші / Renji Ishibashi, Дзюн Кунімура / Jun Kunimura

Про фільм:
У світі якудза не достатньо бачити на крок вперед, тут необхідно постійно крутити головою на 360 градусів, інакше той, хто був недавно соратником буде стояти над твоїм трупом з паруючим пістолетом. Стара гвардія якузда відживає свій вік. Поняття про честь і відданості – формальність, переступає без коливань.

Глава могутнього клану Санно-кай (Соічіро Кітамура) веде гру зі своїми підлеглими і опонентами: прикриваючись старими принципами, він сподівається дістати більше влади і грошей, для цього він готовий знищити будь-якого ворога, і без роздумів пожертвувати своїми людьми. Голова Санно-кай дає завдання голові родини Ікемото (Дзюн Кунімура) роздобути територію сім’ї Мурасе. Бос Ікемото використовує в якості ударної групи меншу за чисельністю та впливом сім’ю Отомо (Такеши Кітано), щоб вибити свого побратима Мурасе (Рендзі Ішібаші) з його території. Клятви вірності даються і порушуються, спілки створюються і руйнуються при кожному зручному випадку.

Випущено: Bandai Visual Company, Office Kitano, Omnibus Japan, TV Tokyo, Tokyo FM Broadcasting Co., Японія
Тривалість: 1:49:43

Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) DVDRip

Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) DVDRip

Свавілля / Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) смотреть онлайн фильм Свавілля / Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) кіно онлайн безкоштовно Свавілля / Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) онлайн фільми безкоштовно Свавілля / Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) Фільм Свавілля / Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Свавілля / Беспредел / Outrage / Autoreiji (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.