А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Тухачевський. Змова Маршала / Тухачевский. Заговор Маршала (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Рік випуску: 2010
Жанр: драма, історичний фільм
Тривалість: 2:31:17

Режисер: Ігор Вєтров

У ролях: Андрій Чубченко, Анатолій Дзіваев, Олександр Самойлов, Ганна Казючіц, Юрій Ніфонтов

Опис: Перший канал представляє фільм-версію про фатальні події 70-річної давнини в нашій країні – на початку так званої “Великої чистки” в Робітничо-Селянської Червоної Армії, жертвами якої стало безліч людей і в тому числі три з перших п’яти Маршалів Радянського Союзу ( Блюхер, Тухачевський, Єгоров). Фільм розповідає про протистояння групи вищих командирів РСЧА на чолі з Михайлом Тухачевським Йосипу Сталіну і його оточенню.

Трагічна доля Тухачевського і його соратників завжди викликала величезний суспільний інтерес і запеклі суперечки. Один з найяскравіших героїв Громадянської війни, переможець Колчака і Денікіна, був відразу оголошений ватажком військово-фашистської змови і страчений. Через два десятиліття маршала повністю реабілітували за відсутністю складу злочину. Але завіса таємниці над його долею так і не були прочинені. Було лише відомо, що в 20-х і 30-х роках Тухачевський гостро і протягом багатьох років конфліктував з наркомом оборони К. Є. Ворошиловим, чиїм заступником був. Широко відомий випадок, коли Тухачевський у присутності Сталіна звинуватив наркома Ворошилова в профнепридатність.

Маршал Тухачевський, командарми 1-го рангу Уборевич і Якір, командарм 2-го рангу Корк: ці імена – особливо в роки перебудови, коли в суспільстві з новою силою спалахнув інтерес до теми сталінських репресій – були у кожного на слуху. Але ніхто не знав: чи був реальний змову чи ні. Справжніх документів, що розповідають про “справі Тухачевського”, або не існувало, або вони тоді не публікувалися.

Фільм “Тухачевський. Змова маршала” виходить з того, що змова була і мав шанси на успіх. Тухачевський представлений у фільмі фігурою сильною і неоднозначною. Яким він і був насправді.

“При написанні сценарію, – розповідає головний автор і співпродюсер картини Олексій Волін, – ми, з’єднавши кілька точок зору на ці історичні події, знайшли свою версію. Я абсолютно впевнений в тому, що змова дійсно був. Якщо припустити, що маршали і генерали відправилися на смерть просто, як худобу на забій, нічого не спробувавши зробити, то гріш ціна таким маршалом і генералам. До того ж, конфлікт Тухачевського з Ворошиловим носив відкритий характер, а в багатьох мемуарах сучасників містяться факти, які вказують на серйозне невдоволення маршала Сталіним. Тому мова швидше за все йде не про те, чи був змову, а про його масштаби і числі його учасників “.

Доп. інформація: САТРіп із супутникового каналу ОРТ-Перший канал.

Тухачевський. Змова Маршала / Тухачевский. Заговор Маршала (2010) смотреть онлайн фильм Тухачевський. Змова Маршала / Тухачевский. Заговор Маршала (2010) кіно онлайн безкоштовно Тухачевський. Змова Маршала / Тухачевский. Заговор Маршала (2010) онлайн фільми безкоштовно Тухачевський. Змова Маршала / Тухачевский. Заговор Маршала (2010) Фільм Тухачевський. Змова Маршала / Тухачевский. Заговор Маршала (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Тухачевський. Змова Маршала / Тухачевский. Заговор Маршала (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.