А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Твердолобий / Твердолобый / Knucklehead (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Твердолобый / Knucklehead (2010) HDRipЖанр: комедія, драма
Рік випуску: 2010

Режисер: Майкл В. Уоткінс / Michael W. Watkins

У ролях: Марк Фойерстін, Мелора Хардін, Пол Уайт, Уенді Мелік, Денніс Фаріна, Ребекка Крескофф, Уїлл Петтон, Сол Рубінек, Боббі Дж. Томпсон, Майті Раста, Курт Досс

Опис: Після того, як Едді (Марк Фойерстін) втратив свого нового бійця, він залишився винен букмекерові Мемфісу Ерлу (Денніс Фаріна) 50 000 доларів. Але Едді випадково дізнається про неприємності, наздогнавший 2-х метрового 200 кілограмового гіганта Волтера (Пол «Біг Шоу» Уайт) в сирітському притулку. З вини Волтера виникла пожежа на кухні притулку і, щоб притулок не закрили, йому за тиждень потрібно роздобути 25 000 доларів.
Підслухавши про труднощі Волтера, Едді переконує настоятельку притулку сестру Франческу (Уенді Мелік) в тому, що Волтер може виграти 100 000 доларів на чемпіонаті зі змішаних єдиноборств. Даний виграш покриє витрати церкви на ремонт сирітського притулку. Щоб домогтися перемоги в чемпіонаті, Едді буде навчати Волтера по дорозі, а Волтер буде брати участь у всіх аматорських змаганнях. Сестра Франческа відправляє Мері (Мелора Хардін), щоб та наглядала за Волтером і за тим, щоб Едді не змився із заробленими грошима.

Країна: США
Тривалість: 1:40:10

Твердолобый / Knucklehead (2010) HDRip

Твердолобий / Твердолобый / Knucklehead (2010) смотреть онлайн фильм Твердолобий / Твердолобый / Knucklehead (2010) кіно онлайн безкоштовно Твердолобий / Твердолобый / Knucklehead (2010) онлайн фільми безкоштовно Твердолобий / Твердолобый / Knucklehead (2010) Фільм Твердолобий / Твердолобый / Knucklehead (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Твердолобий / Твердолобый / Knucklehead (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.