А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Земля Ван Дьема / Земля Ван Дьемена / Van Diemen's Land (2009) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Земля Ван Дьемена / Van Diemen's Land (2009)Рік виходу: 2009
Жанр: драма, історія

Режисер: Джонатан Ауф Дер Хайді

У ролях: Оскар Реддінг, Артур Енджел, Пол Ешкрофт, Марк Леонард Вінтер, Торквєє Нілсон, Грег Стоун, Джон Френсіс Ховард, Джонатан Ауф Дер Хайді, Джейсон Гловер, Адріан Мулрані

Про фільм:
У 1822 році в околицях гавані Маккуорі-Харбур вісім засуджених втекли з жорстокою виправної колонії у фатальний боротьбі за свободу. На чолі з колишнім моряком і досвідченим навігатором Робертом Грінхілом, їм довелося виживати в одних із самих жорстких природних умовах на землі Ван Дьема (нині відомої як Тасманія). У міру виснаження запасів, напруга наростало, у втікачів виникли наміри вчинити немислиме.

аццкий секрет Онлайн »

Фільм заснований на прізаніях горезвісного арештанта Олександра Пірса, який в 1824 році був повішений за вбивство й канібалізм.

Країна: Австралія, Inspiration Studios
Тривалість: 1:40:15

Земля Ван Дьемена / Van Diemen’s Land (2009) HDRip

Земля Ван Дьема / Земля Ван Дьемена / Van Diemen's Land (2009) смотреть онлайн фильм Земля Ван Дьема / Земля Ван Дьемена / Van Diemen's Land (2009) кіно онлайн безкоштовно Земля Ван Дьема / Земля Ван Дьемена / Van Diemen's Land (2009) онлайн фільми безкоштовно Земля Ван Дьема / Земля Ван Дьемена / Van Diemen's Land (2009) Фільм Земля Ван Дьема / Земля Ван Дьемена / Van Diemen's Land (2009) Кино в інтернеті безкоштовно Земля Ван Дьема / Земля Ван Дьемена / Van Diemen's Land (2009) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.