А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Лавка жахів / Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986)Рік виходу: 1986
Жанр: Жахи, фантастика, комедія, мюзикл

Режисер: Френк Оз

У ролях: Рік Мореніс, Еллен Грін, Вінсент Гарденія, Стів Мартін, Тичина Арнольд, Мішель Вікс, Тиша Кемпбелл, Леві Стаббс, Джеймс Белуші, Джон Кенді

Про фільм:
У квітковому магазині виставили дивну рослину – зловісний квітка, з появою якого і почалася ця історія. Квітка не потребував звичайному догляду, у поливанні, в сонячному світлі, – тому що по природі своєї він … людожер.

І кожен вечір він чекає нову жертву до себе на вечерю. Ця знаменита, що прогримів на всю Америку картина – чудовий мюзикл, забавний і страшний одночасно, за участю монстра – квітки та найвідоміших американських коміків.

Країна: США
Тривалість: 1:33:52

Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986) DVDRip

Лавка жахів / Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986) смотреть онлайн фильм Лавка жахів / Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986) кіно онлайн безкоштовно Лавка жахів / Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986) онлайн фільми безкоштовно Лавка жахів / Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986) Фільм Лавка жахів / Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986) Кино в інтернеті безкоштовно Лавка жахів / Лавка ужасов / Little Shop of Horrors (1986) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.