А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Апельсиновий сік / Апельсиновый сок (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Апельсиновый сок (2010)Жанр: Комедія, мелодрама
Рік випуску: 2010
Тривалість: 1:32:08

Режисер: Андрій Прошкін

У ролях: Інгеборга Дапкунайте, Андрій Панін, Олександр Яценко

Опис: На підмосковній дачі живуть троє: Стівен – господар розкішного будинку, важко хворий американський мільйонер, який приїхав до Росії, щоб добровільно піти з життя (оскільки евтаназія в Америці заборонена); Єгор – молодий лікар-аспірант і Даша – чергова доглядальниця Стівена. Стівен, намагаючись позбавитися від повсякденної нудьги, перетворює життя Даші в щоденний кошмар. Даша, сильна і незалежна жінка, змушена терпіти приниження, знущання і фокуси божевільного американця – їй ніяк не можна втратити це місце. Ну а Єгор волею-неволею теж виявляється втягнутим в їхні взаємини. Заправляє балом нестримна фантазія господаря, що розкидає наліво й направо грішми і неймовірними завданнями для своїх працівників. То йому хочеться подивитися на те, як вони займуться любов’ю, то спаде на думку укласти фіктивний шлюб. Лікар і домробітниця, кожен по-своєму потребують грошей, з готовністю вплутуються в гру, легко погоджуються і легко відмовляються від примх Стівена.

Апельсиновый сок (2010) SATRip

Апельсиновий сік / Апельсиновый сок (2010) смотреть онлайн фильм Апельсиновий сік / Апельсиновый сок (2010) кіно онлайн безкоштовно Апельсиновий сік / Апельсиновый сок (2010) онлайн фільми безкоштовно Апельсиновий сік / Апельсиновый сок (2010) Фільм Апельсиновий сік / Апельсиновый сок (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Апельсиновий сік / Апельсиновый сок (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.