А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Конвоїри / Конвоиры / Chasers (1994) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Конвоиры / Chasers (1994)Рік виходу: 1994
Жанр: комедія

Режисер: Денніс Хоппер / Dennis Hopper

У ролях: Том Беренджер / Tom Berenger /, Еріка Еленіак / Erika Eleniak /, Вільям МакНамара / William McNamara /, Гері Бьюзі / Gary Busey /, Фредерік Форрест / Frederic Forrest /, Кріспін Гловер / Crispin Glover /, Марілу Хеннер / Marilu Henner /, Дін Стокуелл / Dean Stockwell /, Гренд Л. Буш / Grand L. Bush /, Меттью Глейв / Matthew Glave /, Бітті Шрем / Bitty Schram /, Сеймур Кессел / Seymour Cassel /, Денніс Хоппер / Dennis Hopper /

Про фільм:
Офіцер берегового патруля військово-морських сил Рок Рилла думав, що його вже нічим не здивуєш. Його свіжоспеченому напарникові Едді Дівейні теж все остогидло, і він подумує про звільнення з армії.

Але дивуватися їм все-таки довелося, вони відчули себе справжніми молодиками, коли зустрілися з лейтенантом ВМС Тоні Джонсон, красивою і безглуздої особливої, яка і була тим ув’язненим, кого вони повинні були доставити на базу.

Доставка повинна проходити згідно заведеному порядку. Однак Тоні має намір будь-що-будь вирватися на свободу …

Країна: США
Тривалість: 01:41:20

Конвоиры / Chasers (1994) DVDRip

Конвоїри / Конвоиры / Chasers (1994) смотреть онлайн фильм Конвоїри / Конвоиры / Chasers (1994) кіно онлайн безкоштовно Конвоїри / Конвоиры / Chasers (1994) онлайн фільми безкоштовно Конвоїри / Конвоиры / Chasers (1994) Фільм Конвоїри / Конвоиры / Chasers (1994) Кино в інтернеті безкоштовно Конвоїри / Конвоиры / Chasers (1994) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.