А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Лови момент / Gettin It (2006) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Лови момент / Gettin It (2006)Рік випуску: 2006
Країна: США, Gettin ‘It The Movie LLC, Second Slate Films

Жанр: Комедія
Тривалість: 1:33:32

Режисер: Нік Гайтатіс

У ролях: Патрік Кенсоплано, Сандра Стагс, Тріш Корен, Шеріл Дент, Сайен Корона, Сальваторе Крівело, Естефані ЛеБерон

Опис: Сілвер – звичайний сором’язливий тінейджер-незайманий, гормони якого не дають йому спокійного життя. Одного разу із-за забавного непорозуміння по місту розноситься слух про те, Сілвер володіє чоловічим достоїнством прямо-таки гігантських розмірів.
З цього моменту його життя круто змінюється – практично всі молоді жінки в окрузі, від домогосподарок до стриптизерок, починають полювання за Сілвером. Скромний хлопець опиняється в центрі всіх сексуальних пригод маленького містечка, але чи зможе він тепер відрізнити справжні почуття від звичайного (і такого природного!) Бажання розважитися?

Лови момент / Gettin It (2006) DVDRip

Лови момент / Gettin It (2006) смотреть онлайн фильм Лови момент / Gettin It (2006) кіно онлайн безкоштовно Лови момент / Gettin It (2006) онлайн фільми безкоштовно Лови момент / Gettin It (2006) Фільм Лови момент / Gettin It (2006) Кино в інтернеті безкоштовно Лови момент / Gettin It (2006) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.