А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Носферату. Жах ночі / Носферату. Ужас ночи (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Носферату. Ужас ночи (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: мультфільм, жахи, комедія

Режисер: Володимир Маринич

У ролях: Володимир Маринич, Михайло Хрустальов, Анатолій Петров, Роман Бурлак, Яків Петров, Максим Сергєєв, Сергій Купріянов, Юлія Рудіна

Про фільм:
Молодий клерк Джонатан відправляється за тридев’ять земель, в країну Трансільванію, що лежить біля підніжжя Карпатських гір, і де, як відомо з казок та фільмів мешкають перевертні, вампіри і похмурий граф Дракула.
Ось тільки річ у тому, що за тисячу століть граф занудьгував і впав в депресію. Він мріє розвіятися у великому місті і випити кров у всіх жінок світу. Підкоривши собі Джонатана, Дракула на першому в світі літаку вирушає до Лондона. Щоправда, герої не знають про те, що в місті знаходиться професор Ван Хельсинг, знаменитий мисливець на вампірів.

Випущено: Росія, Кінокомпанія “СТВ”
Тривалість: 1:17:51

Носферату. Ужас ночи (2010) DVDRip

Носферату. Жах ночі / Носферату. Ужас ночи (2010) смотреть онлайн фильм Носферату. Жах ночі / Носферату. Ужас ночи (2010) кіно онлайн безкоштовно Носферату. Жах ночі / Носферату. Ужас ночи (2010) онлайн фільми безкоштовно Носферату. Жах ночі / Носферату. Ужас ночи (2010) Фільм Носферату. Жах ночі / Носферату. Ужас ночи (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Носферату. Жах ночі / Носферату. Ужас ночи (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.