А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Піт в пір'ї / Пит в перьях / Hatching Pete (2009) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Пит в перьях / Hatching Pete (2009)Рік випуску: 2009
Жанр: комедія, сімейний

Режисер: Стюарт Гіллард / Stuart Gillard

У ролях: Джейсон Доллі, Мітчел Муссо, Тіффані Торнтон, Джозі Лорен, Шон О’Брайан, Емі Фаррингтон, Кроуфорд Уілсон

Опис: Хлопець на ім’я Пул стає шкільним талісманом – курчам. Але незабаром з’ясовується, що у нього алергія на костюм курчати. Пулу вирішує допомогти його сором’язливий кращий друг Піт. Виступаючи замість нього, Піт приносить своєму другові популярність. Між кращими друзями виникає нерозуміння, та й до того ж вони закохуються в одну і ту ж дівчину.

Країна: США
Тривалість: 01:29:16

Пит в перьях / Hatching Pete (2009) DVDRip

Піт в пір'ї / Пит в перьях / Hatching Pete (2009) смотреть онлайн фильм Піт в пір'ї / Пит в перьях / Hatching Pete (2009) кіно онлайн безкоштовно Піт в пір'ї / Пит в перьях / Hatching Pete (2009) онлайн фільми безкоштовно Піт в пір'ї / Пит в перьях / Hatching Pete (2009) Фільм Піт в пір'ї / Пит в перьях / Hatching Pete (2009) Кино в інтернеті безкоштовно Піт в пір'ї / Пит в перьях / Hatching Pete (2009) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.