А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Подвійна весілля / Двойная свадьба / Double Wedding (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Двойная свадьба / Double Wedding (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: комедія, мелодрама

Режисер: Крейг Прайс

У ролях: Тіа Моурі, Тамера Моурі, Робін Брюле, Сандра Колдуелл, Чад Коннелл, Лаура ДеКартере, Річард Лікок, Джо Маклеод, Ендрю Масселмен

Про фільм:
Дві рідні сестри не знали в житті кохання. Врешті-решт, вони обидві призначають побачення одному чоловікові і запрошують його в гості 17 грудня. Він не знає про те, що вони сестри і що він запрошений на два різних побачення в один день.
Тіа і Тамера Моурі грають близнят Діну і Деніель Уоррен, які, незважаючи на зовнішню схожість, зовсім різні за характером. Готуючись до повторного укладення шлюбу між бабусею і дідусем, вони затівають родинне змагання, хто перший зустріне хлопця, гідного бути запрошеним на урочисту подію. Незабаром їм ненавмисно призначає побачення один чоловік, який думає, що це одна і та ж дівчина. Чи переможе в кінці кінців справжня любов?

Випущено: США
Тривалість: 1:27:53

Двойная свадьба / Double Wedding (2010) DVDRip

Подвійна весілля / Двойная свадьба / Double Wedding (2010) смотреть онлайн фильм Подвійна весілля / Двойная свадьба / Double Wedding (2010) кіно онлайн безкоштовно Подвійна весілля / Двойная свадьба / Double Wedding (2010) онлайн фільми безкоштовно Подвійна весілля / Двойная свадьба / Double Wedding (2010) Фільм Подвійна весілля / Двойная свадьба / Double Wedding (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Подвійна весілля / Двойная свадьба / Double Wedding (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.