А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Принци повітря / Принцы воздуха / Air Buddies (2006) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Принци повітря / Принцы воздуха / Air Buddies (2006)Рік випуску: 2006
Країна: США, Walt Disney
Жанр: Сімейний, комедія
Тривалість: 01:16:33

Режисер: Роберт Вінс / Robert Vince
У ролях: Слейд Пірс, Тревор Райт, Ебігейл Бреслін, Крістіан Пайкс, Домінік Скотт Кей, Пол Рей

Описание: Бадді, пес чудової породи Золотий ретрівер, що прославився своїми спортивними досягненнями, обзавівся сім’єю. Його п’ятеро цуценят – просто краса на чотирьох лапках, але грайливі як всі цуценята. Після того, як вони мало не рознесли будинок, цуценят було вирішено роздати від гріха подалі. Щоб не розлучатися, цуценята усім натовпом втекли з дому.
Але раптово звалилася нова біда. Заможному негідникові знадобилося рідкісна тварина. Ось тоді то він і зважився викрасти Бадді і його подругу.
Цуценятам не залишається нічого іншого як відправлятися рятувати батьків.

Принци повітря / Принцы воздуха / Air Buddies (2006) смотреть онлайн фильм Принци повітря / Принцы воздуха / Air Buddies (2006) кіно онлайн безкоштовно Принци повітря / Принцы воздуха / Air Buddies (2006) онлайн фільми безкоштовно Принци повітря / Принцы воздуха / Air Buddies (2006) Фільм Принци повітря / Принцы воздуха / Air Buddies (2006) Кино в інтернеті безкоштовно Принци повітря / Принцы воздуха / Air Buddies (2006) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.