А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Терапія любов'ю / Терапия любовью (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Терапия любовью (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Мелодрама

Режисер: Володимир, Ольга Басів

У ролях: Анатолій Лобоцький, Олена Дробишева, Поліна Філоненко

Ніна розлучена і сама виховує доньку Юлю, яка вже досить доросла, щоб розуміти, що мати присвятила все своє життя тільки їй. Хоча дочка вже виросла, відносини в родині залишаються довірчими, і жінки нічого не приховують один від одного. Намагаючись хоч якось урізноманітнити своє життя, Ніна записується в секцію йоги, де знайомиться з Євгеном, красенем і процвітаючим бізнесменом. Невдовзі між ними починається роман. Звичайно, мати розповідає дочки про це, ділячись своєю радістю. Але Женя чомусь проти офіційного шлюбу з Ніною. Дізнавшись про це, Юля підозрює, що він живе подвійним життям, і вирішує вивести його на чисту воду. Вистеживши Євгенія, Юля з’ясовує, в чому справа. Але правда виявляється занадто несподіваною для неї.

Країна: Росія
Тривалість: 1:35:46

Терапия любовью (2010) DVDRip

Терапія любов'ю / Терапия любовью (2010) смотреть онлайн фильм Терапія любов'ю / Терапия любовью (2010) кіно онлайн безкоштовно Терапія любов'ю / Терапия любовью (2010) онлайн фільми безкоштовно Терапія любов'ю / Терапия любовью (2010) Фільм Терапія любов'ю / Терапия любовью (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Терапія любов'ю / Терапия любовью (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.