А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Закоханий і беззбройний / Влюблен и безоружен (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Влюблен и безоружен (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Мелодрама

Режисер: Анар Мамедов

У ролях: Іван Жидков, Анастасія Задорожна, Максим Мальцев

Про фільм:
Основні події фільму відбуваються в навчальному центрі МНС в наші дні. У центрі починає роботу інструктором з дзюдо молода дівчина на ім’я Олександра. У неї нелегке завдання – за два тижні підготувати до відповідальних змагань групу військовослужбовців з молодшого офіцерського складу. Лейтенант Авдєєв затіває «війну» проти Саші, але Олександра не звикла програвати.

Країна: Росія
Студія: Свердловська к/ст
Тривалість: 1:28:12

Влюблен и безоружен (2010) SATRip

Закоханий і беззбройний / Влюблен и безоружен (2010) смотреть онлайн фильм Закоханий і беззбройний / Влюблен и безоружен (2010) кіно онлайн безкоштовно Закоханий і беззбройний / Влюблен и безоружен (2010) онлайн фільми безкоштовно Закоханий і беззбройний / Влюблен и безоружен (2010) Фільм Закоханий і беззбройний / Влюблен и безоружен (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Закоханий і беззбройний / Влюблен и безоружен (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.