А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Мрія про будинок / Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: жахи
Випущено: Гонконг
Тривалість: 1:34:58

Режисер: Едмонд Панг

У ролях: Джозі Хо, Ізон Чан, Фат Чан, Лоуренс Чоу, Дерек Тсанг, Мішель Йе, Норман Чу, Фелікс Лок, Джуно Мак

Опис: Шеунг (Джозі Хо) все життя збирає на власну квартиру. Причому, квартира їй потрібна не аби яка, а в конкретному будинку і з вікнами на затоку – про таку вона мріяла з дитинства. Але коштують квартири дуже дорого, тому процес накопичення затягнувся на десятиріччя – а ціни ростуть швидше, ніж Шеунг встигає збирати. Врешті-решт, щоб збити ринкову ціну, Шеунг вирішує влаштувати в цьому будинку криваву лазню.

Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010) DVDRip

Мрія про будинок / Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010) смотреть онлайн фильм Мрія про будинок / Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010) кіно онлайн безкоштовно Мрія про будинок / Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010) онлайн фільми безкоштовно Мрія про будинок / Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010) Фільм Мрія про будинок / Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Мрія про будинок / Мечта о доме / Dream Home / Wai dor lei ah yut ho (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.