А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Перші люди на Місяці / Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010)Жанр: Фантастика
Рік випуску: 2010

Режисер: Деймон Томас / Damon Thomas

У ролях: Марк Гатісс, Рорі Кіннер, Алекс Рідделл, Кетрін Джейквейс, Пітер Форбс,

Опис: Екранізація однойменного твору Герберта Уеллса.
20 липня 1969, в день, коли весь світ з нетерпінням чекає висадки американців на Місяці, хлопчик Джим випадково знайомиться з Джуліусом Бедфордом, який розповідає неймовірну історію: в 1909 році він і професор Кейвор стали першими людьми, що відвідали супутник Землі. Більше того, вони побували всередині Місяця і виявили там життя.

Країна: Великобританія
Тривалість: 1:28:06

Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010) DVDRip

Перші люди на Місяці / Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010) смотреть онлайн фильм Перші люди на Місяці / Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010) кіно онлайн безкоштовно Перші люди на Місяці / Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010) онлайн фільми безкоштовно Перші люди на Місяці / Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010) Фільм Перші люди на Місяці / Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Перші люди на Місяці / Первые люди на Луне / The First Men In The Moon (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.