А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Ця легенда / Настоящая легенда / True Legend / Su Qi-Er (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Ця легенда / Настоящая легенда / True Legend / Su Qi-Er (2010)Жанр: історичний, фентезі, драма, бойовік
Країна: Китай

Режисер: Юень Ву-Пінг

У ролях: Вінг Жао, Чжоу Сюн, Енді Він, Мішель Йео, Джей Чоу, Гордон Ліу, Леунг Ка-Ян, Гуо Сяодон, Девід Керрадайн

Сюжет / опис фільму:
Со (Вінг Жао), генерал у армії принца, втомився від воєн і покидає пост на самому злеті, залишивши замість себе свого зведеного брата Юаня (Енді Він). Разом з дружиною, рідною сестрою Юаня (Чжоу Сюн), Co перебирається в провінцію, де незабаром у них народжується син. Але Юань насправді вже давно і люто ненавидить сім’ю Со, батько якого колись убив його власного батька, і всі ці роки вивчав смертоносну техніку куркуля п’яти отрут. І свій гнів він обрушить на Со, коли той буде очікувати цього найменше.
Перша режисерська робота кращого екшен-хореографа нашого часу Юеня Ву-Пінг за останні 14 років. Юень Ву-Пінг, напевно, найвідоміший і заслужений на сьогоднішній момент екшен-хореограф, таланти якого визнані не тільки в Гонконзі, але і в Голівуді – на фабриці мрій він працював над «Матрицею» і «Вбити Білла». У «Справжньою легендою» він повертається в часи, які начебто закінчилися давним-давно – його останньої режисерською роботою був «Майстер тайчі 2» аж 1996 року. Жізнепісаніе історії легендарного жебрака Со, якого свого часу грали і Донні Йен (у “Герої серед героїв”), і Стівен Чоу (в “Королі жебраків”).

Настоящая легенда / Su Qi-Er (2010) DVDRip | лицензия

Настоящая легенда / True Legend (2010) DVDRip

Ця легенда / Настоящая легенда / True Legend / Su Qi-Er (2010) смотреть онлайн фильм Ця легенда / Настоящая легенда / True Legend / Su Qi-Er (2010) кіно онлайн безкоштовно Ця легенда / Настоящая легенда / True Legend / Su Qi-Er (2010) онлайн фільми безкоштовно Ця легенда / Настоящая легенда / True Legend / Su Qi-Er (2010) Фільм Ця легенда / Настоящая легенда / True Legend / Su Qi-Er (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Ця легенда / Настоящая легенда / True Legend / Su Qi-Er (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.