А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Кінець світу / Конец света / Ba'al (2008) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Конец света / Ba'al (2008)Рік виходу: 2008
Жанр: Фантастика, трилер, пригоди

Режисер: Пол Зіллер

У ролях: Джеремі Лондон, Дерек Андерсон, Пітер Бенсон, Johnny Cantiveros, Лекса Дойг, Скотт Хайлендс, Майкл Копса, Трой ського, Найджел Вонас, Стефані Фон Пфеттен, Ілайс Туфексіс

Про фільм:
Археолог Оуен Стенфорд невиліковно хворий на рак. У пошуках лікування, він, вивчаючи давні легенди, вирішує знайти амулети бога бурі Баала, для того щоб відкрити портал між цим світом і світом померлих. Стенфорд сподівається, що, таким чином, він вилікується від своєї хвороби, а може навіть стане одним з богів.
Амулет знайдений, і Стенфорд випускає бурю на волю. Світ стає на край катастрофи. Учасники експедиції божевільного археолога, не знали її мети вирішують спробувати зупинити професора і врятувати світ!

Країна: США, Канада
Тривалість: 1:27:01

Конец света / Ba’al (2008) DVDRip

Кінець світу / Конец света / Ba'al (2008) смотреть онлайн фильм Кінець світу / Конец света / Ba'al (2008) кіно онлайн безкоштовно Кінець світу / Конец света / Ba'al (2008) онлайн фільми безкоштовно Кінець світу / Конец света / Ba'al (2008) Фільм Кінець світу / Конец света / Ba'al (2008) Кино в інтернеті безкоштовно Кінець світу / Конец света / Ba'al (2008) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.