А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Майстер Кунг-Фу / Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Бойовик, Пригоди

Режисер: Ду Сяо

У ролях: Юень Бяо, Брайан Леунг, Цзі Чуньхуа

Про фільм:
Тан Цзун (Юень Бяо), є одним з найвидатніших майстрів кунг-фу. Йому запропонували стати бойовим інструктором головнокомандувача. Але так як Тан Цзун – буддист, він не може навчати солдатів свого мистецтва. Тому він має намір відмовитися від пропозиції Головнокомандувача, який тим часом планує теплий прийом для Тан Цзун. Для того, щоб відмовитися від пропозиції Головнокомандувача з честю, йому доведеться робіться крізь силу-силенну бійців, і досягти своєї мети, перемогти безліч злодійських майстрів кунг-фу, і захистити свій народ.

Країна: Китай
Тривалість: 1:35:03

Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010) DVDRip

Майстер Кунг-Фу / Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010) смотреть онлайн фильм Майстер Кунг-Фу / Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010) кіно онлайн безкоштовно Майстер Кунг-Фу / Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010) онлайн фільми безкоштовно Майстер Кунг-Фу / Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010) Фільм Майстер Кунг-Фу / Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Майстер Кунг-Фу / Мастер Кунг-Фу / Kung-Fu Master (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.