А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Пригоди яєць і курчати / Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009)Рік виходу: 2009
Жанр: Мультфільм, комедія, пригоди, сімейний

Режисер: Гебріел Ріва Кати Алатрісте, Родольфо Ріва Кати Алатрісте

У ролях: Бруно Бічір, Патріціо Кастілло, Люція Маріскаль, Гебріел Ріва Кати, Анхеліка Вале, Умберто Велез

Про фільм:
Головний герой мультфільму – курча, який тільки починає жити і активно пізнає світ, у той час як два яйця на ім’я Віллі і Бібі борються між собою. Друзів чекають неймовірні пригоди в пустелі, викрадення курчати і захоплююче його порятунок з лап грифа, страуса та скорпіона.

Країна: Мексика
Тривалість: 1:40:34

Дата релізу: 14.12.2010

Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009) DVDRip

Пригоди яєць і курчати / Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009) смотреть онлайн фильм Пригоди яєць і курчати / Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009) кіно онлайн безкоштовно Пригоди яєць і курчати / Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009) онлайн фільми безкоштовно Пригоди яєць і курчати / Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009) Фільм Пригоди яєць і курчати / Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009) Кино в інтернеті безкоштовно Пригоди яєць і курчати / Приключения яиц и цыпленка / Otra pelicula de huevos y un pollo (2009) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.