А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Шрек назавжди / Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Шрек назавжди / Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: фентезі, комедія, пригоди, сімейний, мультфільм
Випущено: США, DreamWorks Animation
Тривалість: 1:21:52

Режисер: Майк Мітчел
У ролях: Майк Майерс, Едді Мерфі, Кемерон Діаз, Антоніо Бандерас, Джулі Ендрюс, Джон Хемм, Джон Кліз, Крейг Робінсон, Уолт Дорн, Джейн Лінч

прем’єра (світ )……………… 21 квітня 2010
прем’єра (РФ )……………….. 20 травня 2010, «Централ Партнершип» 3D
реліз на DVD …………………. листопада 2010, «Юніверсал Пікчерс Рус»
реліз на Blu-Ray …………….. листопада 2010, «Юніверсал Пікчерс Рус»

Про фільм:
Чим би ще зайнятися огру, який вже воював зі злим драконом, врятував прекрасну принцесу і вберіг від біди королівство родичів по лінії дружини? Що ж, якщо ви Шрек, то, самі того не помітивши, ви раптом сядете будинку й станете насолоджуватися спокоєм у колі сім’ї. Замість того щоб як раніше лякати сільських жителів, тепер Шрек, хоч і з небажанням, але погоджується залишати автографи на їх вилах. А куди ж подівся знаменитий рик цього огра?

Під вантажем спогадів про дні, коли він відчував себе «справжнім огромом», Шрек піддається на вмовляння солодкоголосий Румпельштільцхена і укладає з ним договір. Відразу після цього Шрек виявляється в альтернативній реальності Тридев’ятого королівства, де все поставлено з ніг на голову: на огрів тут полюють, Румпельштільцхен сидить на троні, а Шрек і Фіона навіть не знайомі. І тепер тільки сам Шрек може виправити все, що він накоїв, щоб врятувати друзів, відновити звичний йому порядок речей і повернути собі свою єдину справжню любов.

Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) DVDRip | лицензия

Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) TSШрек назавжди / Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) смотреть онлайн фильм Шрек назавжди / Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) кіно онлайн безкоштовно Шрек назавжди / Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) онлайн фільми безкоштовно Шрек назавжди / Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) Фільм Шрек назавжди / Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Шрек назавжди / Шрэк навсегда / Shrek Forever After (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.