А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Дев'яті врата / Девятые врата / The Ninth Gate (1999) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Девятые врата / The Ninth Gate (1999)Рік виходу: 1999
Жанр: трилер, фентезі, детектив

Режисер: Роман Поланскі

У ролях: Джонні Депп, Френк Ланджелла, Ліна Улін, Еммануель Сеньє, Барбара Джеффорд, Джек Тейлор

Про фільм:
Дін Корсо, своєрідний детектив-букініст, що спеціалізується на рідкісних, антикварних книгах, що стоять цілі статки. На прохання бібліофіла Бориса Болкана, все життя збирає колекцію книг про Дияволі, Корсо повинен знайти у Франції і Португалії два примірники книги “Дев’ять врат царства тіней”, написаної, імовірно, самим Сатаною.

Країна: США, Франція, Іспанія
Тривалість: 2:13:14

Девятые врата / The Ninth Gate (1999) HDRip

Дев'яті врата / Девятые врата / The Ninth Gate (1999) смотреть онлайн фильм Дев'яті врата / Девятые врата / The Ninth Gate (1999) кіно онлайн безкоштовно Дев'яті врата / Девятые врата / The Ninth Gate (1999) онлайн фільми безкоштовно Дев'яті врата / Девятые врата / The Ninth Gate (1999) Фільм Дев'яті врата / Девятые врата / The Ninth Gate (1999) Кино в інтернеті безкоштовно Дев'яті врата / Девятые врата / The Ninth Gate (1999) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.