А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Місто в облозі / Город в осаде / City Under Siege (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Город в осаде / City Under Siege (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Фантастика, бойовик, трилер

Режисер: Бенні Чан

У ролях: Аарон Квок, Колін Чоу, Шу Ци, Джекі Ву, Чжан Цзінчу, Джейкоб Джі Зіекен

Про фільм: Санні, осиротілий після смерті батька – знаменитого метальника ножів, був прийнятий дядьком, який дозволив йому виступати клоуном у його цирку, внаслідок чого, він не успадкував навички свого батька – метання ножів, а проте, Санні весь час прагне виконати кидок ножа. Його висміюють і мучать діти його дядька, які є кваліфікованими виконавцями трюків у трупі його дядька. Одного разу, Санні почув, що вони хочуть дослідити печеру про яку ходили чутки, ніби вона заповнена золотом. Замість того, щоб позбутися від Санні, вони вирішують використовувати його в якості провідника і перевірити печеру. У ній вони знаходять ящики з дивними капсулами, і змушують Санні відкрити одну з них. У першій капсулі вони знаходять пластини золота, а потім намагаються вбити Санні, і перевірити інші капсули. Проте, в них містився експериментальний газ, який перетворює їх в надлюдських монстрів.

Випущено: Гонконг
Тривалість: 1:51:11

Город в осаде / City Under Siege (2010) HDRip

Місто в облозі / Город в осаде / City Under Siege (2010) смотреть онлайн фильм Місто в облозі / Город в осаде / City Under Siege (2010) кіно онлайн безкоштовно Місто в облозі / Город в осаде / City Under Siege (2010) онлайн фільми безкоштовно Місто в облозі / Город в осаде / City Under Siege (2010) Фільм Місто в облозі / Город в осаде / City Under Siege (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Місто в облозі / Город в осаде / City Under Siege (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.