А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Репортаж / [Rec] (2007) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Репортаж / [Rec] (2007)Рік виходу: 2007
Жанр: жахи, трилер

Режисер: Хаум Балагуеро, Пако Плаза

У ролях: Мануела Веласко, Ферран Терраза, Пабло Россо, Хав’єр Боте, Мануель Брончад, Марта Карбонелл

Про фільм:
Телерепортер Анжела Відаль з оператором Пабло знімають репортаж про нічну зміну пожежної бригади для передачі «Поки ви спите». Разом з пожежним розрахунком вони прибувають за викликом до будинку, де виявляють двох поліцейських і близько десятка мешканців, наляканих криками з однієї з замкнених кімнат. Пожежники і поліцейські розкривають кімнату і знаходять там напіводягнених літню жінку в крові, яка веде себе дивно і раптом кидається на поліцейського і сильно кусає його в шию. Пораненого приносять на перший поверх, де товпляться мешканці, а через кілька хвилин туди ж падає з сходового прольоту пожежний, також зі слідами укусу. Обидва поранених у важкому стані, проте винести їх з будинку і вийти звідти самі герої вже не можуть: будинок повністю блокований прибулими поліцейськими, які оголошують, що через небезпеку зараження всі жителі повинні залишатися всередині і чекати прибуття санітарного інспектора ….

Репортаж / [Rec] (2007) BDRip

Репортаж / [Rec] (2007) смотреть онлайн фильм Репортаж / [Rec] (2007) кіно онлайн безкоштовно Репортаж / [Rec] (2007) онлайн фільми безкоштовно Репортаж / [Rec] (2007) Фільм Репортаж / [Rec] (2007) Кино в інтернеті безкоштовно Репортаж / [Rec] (2007) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.