А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Mass Effect 2 трейлер Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Інформація про гру
Назва: Mass Effect 2
Рік виходу: 2010
Жанр: Action (Shooter) / RPG / 3D / 3rd Person
Видавництво: Electronic Arts
Розробник: Bioware

Опис:
Дія друга частини епічної саги Mass Effect відбувається через два роки після подій оригінальної гри. Зав’язкою сюжету служить інтрига зі зникненням людських колоній – розгадка цієї таємниці веде до нових космічних пригод. Розробники вдосконалили майже кожен елемент гри: від графіки та анімації до бойової моделі і штучного інтелекту. Зокрема, вони приділили пильну увагу другорядним планет, які герой може досліджувати на шляху до основної мети. В оригінальній Mass Effect на них було відверто нудно, але тепер ситуація змінилася.

Mass Effect 2 трейлер смотреть онлайн фильм Mass Effect 2 трейлер кіно онлайн безкоштовно Mass Effect 2 трейлер онлайн фільми безкоштовно Mass Effect 2 трейлер Фільм Mass Effect 2 трейлер Кино в інтернеті безкоштовно Mass Effect 2 трейлер онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.