А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Три богатыря и Шамаханская царица (2010) Трейлер Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Три богатыря и Шамаханская царица (2010) ТрейлерРік виходу: 2010 (Прем’єра: Росія 30 грудня 2010)
Жанр: комедія, пригоди, сімейний, мультфільм
Режисер: Сергій Глезін

Про фільм: Другий трейлер нового мультфільму про богатирів. Колись перша красуня східних земель шамаханська цариця, мріючи повернути собі втрачені чари, відправляється в Храм вічної молодості. Однак там з’ясовується, що для досягнення мети необхідно окропити Дерево молодості сльозами тисячі красунь. Тоді помічник цариці – Ворон підказує їй самий, як йому здається, простий план, де добути жіночі сльози. Всього-то й треба: використовуючи магічний погляд цариці, за допомогою якого вона підкорює чоловіків, закохати в себе Князя Київського, заволодіти Руссю і змусити плакати всіх її жінок. Але тут у справу втручаються богатирі Альоша Попович, Ілля Муромець, Добриня Микитич, а також вже добре знайомі глядачам герої: кінь Юлій, Змій Горинич, бабуся і дід Тихон. Справа, на думку богатирів, нескладне, а провітритися не заважає.

Випущено: Анімаційна студія Млин
Тривалість: 00:02:14Три богатыря и Шамаханская царица (2010) Трейлер смотреть онлайн фильм Три богатыря и Шамаханская царица (2010) Трейлер кіно онлайн безкоштовно Три богатыря и Шамаханская царица (2010) Трейлер онлайн фільми безкоштовно Три богатыря и Шамаханская царица (2010) Трейлер Фільм Три богатыря и Шамаханская царица (2010) Трейлер Кино в інтернеті безкоштовно Три богатыря и Шамаханская царица (2010) Трейлер онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.