А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Броненосець / Броненосец / Armadillo (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Броненосец / Armadillo (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: документальний, військовий

Режисер: Янус Мец Педерсен

У ролях: солдати

Про фільм:
У лютому 2009 року команда документалістів на чолі з Янусом Метcом висадилася в Армаділло, військовій базі НАТО, розташованої в провінції Гільменд в Афганістані, прямо в епіцентрі бойових дій проти Талібану. Протягом шести місяців знімальна група спостерігала за життям солдат, відправлених в гарячу точку, щоб надавати допомогу афганському народу. У фільмі показано, як змінюється настрій солдатів, їх ставлення до подій. Великий суспільний резонанс викликала сцена знищення групи талібів.

Країна: Данія
Студія: Fridthjof Film
Тривалість: 1:40:59

Броненосец / Armadillo (2010) DVDRip

Броненосець / Броненосец / Armadillo (2010) смотреть онлайн фильм Броненосець / Броненосец / Armadillo (2010) кіно онлайн безкоштовно Броненосець / Броненосец / Armadillo (2010) онлайн фільми безкоштовно Броненосець / Броненосец / Armadillo (2010) Фільм Броненосець / Броненосец / Armadillo (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Броненосець / Броненосец / Armadillo (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.