А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Дух часу: Наступний крок / Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011)Рік виходу: 2011
Виробництво: США, Gentle Productions
Жанр: Документальний

Режисер: Пітер Джозеф

Про фільм:
Zeitgeist: Moving Forward, документальний повнометражний фільм Пітера Джозефа, в якому розглядається питання необхідності виходу з існуючої соціально-економічної системи. Розкривається у фільмі тема виходить за межі питань культурного релятивізму і традиційної ідеології, і для позначення основних точок емпіричної взаємозв’язку людства і природи, екстраполює незмінні цінності природних законів на нову парадигму сталого соціально-економічного розвитку, яка називається “ресурсооріентірованная економіка”.

У фільмі беруть участь фахівці в галузі суспільної охорони здоров’я, антропології, нейропсихології, економіки, енергетики, технологій, соціальних наук та інших відповідних напрямків, що відносяться до громадської діяльності і культурі. Три центральні теми фільму – людську поведінку, грошова економіка та прикладна наука. У цілому фільм дає вичерпне розуміння поточної соціальної парадигми, пояснює необхідність виходу з неї і пропонує кардинальний, але дуже ефективний підхід до вирішення глобальних проблеми сучасності.

Однією з унікальних особливостей даного фільму, що відрізняє його від всіх інших документальних робіт, є те, що він одночасно драматичний і кінематографічний. У фільмі беруть участь видатні особистості, які абстрактно розкривають основні теми фільму. Також у фільмі активно використовуються численні 2D і 3D візуальні ефекти.

Цікаво: Режисер, продюсер, письменник, кінематографіст, композитор, редактор і диктор Пітер Джозеф мимоволі отримав визнання серед спільноти документалістів разом з нагородами, які отримав його фільм 2007 року “Дух часу” (“Zeitgeist: The Movie”), що викликав безліч дискусій, а кількість переглядів в інтернеті перевищила 100,000,000 за перший рік. Цей фільм за своєю початкової концепції не замислювався як повноцінний фільм, але фактично став таким після його світового визнання.

У 2008 році фільм отримав продовження під назвою “Дух часу: Додаток” (“Zeitgeist: Addendum”). Прем’єра відбулася на кінофестивалі “Artivist” в Голлівуді, Каліфорнія. Як і попередня частина, “Додаток” нагороджено премією і зібрав понад 50,000,000 онлайн переглядів за перший рік.

Після виходу сіквелу Пітер Джозеф, натхненний реакцією громадськості, заснував неполітичний рух “Дух часу”. Ця міжнародна організація, в даний час, налічує понад півмільйона прихильників у 200 країнах світу. На даний момент Рух займається “підготовкою грунту” для переходу культури в нову життєздатну економічну парадигму, про яку розповідається у фільмі. Рух “Дух часу” є частиною “Проекту” Венера “- організації, створеної промисловим інженером Жаком Фреско.

15-го січня 2011 відбувся світовий реліз фільму в кінотеатрах. За 10 днів успішно пройшли покази в 60-ти країнах, 291-му місті і триста сорок першого кінотеатрі. Фільм був переведений активістами руху на 31 мову. Ця подія стала найбільшим некомерційним релізом документального кіно в історії.

Тривалість: 2:41:36

Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011) DVDRip-AVC

Дух часу: Наступний крок / Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011) смотреть онлайн фильм Дух часу: Наступний крок / Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011) кіно онлайн безкоштовно Дух часу: Наступний крок / Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011) онлайн фільми безкоштовно Дух часу: Наступний крок / Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011) Фільм Дух часу: Наступний крок / Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011) Кино в інтернеті безкоштовно Дух часу: Наступний крок / Дух времени: Следующий шаг / Zeitgeist: Moving Forward (2011) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.